Styret

Kenneth Solberg Hauge – styreleder – styreleder@fkmjolner.no

 

Tage Karlsen – nestleder – tage.karlsen@gmail.com

 

Jannike Erlid – styremedlem – jannike96@hotmail.com

 

Stine Edvardsen – styremedlem – edvardsenstine@gmail.com

 

Roger Nicolaisen – styremedlem – rn@ofotenmek.no

 

June Berg-Sollund – styremedlem – june@visitnarvik.com

 

Svein Erik Kristiansen styremedlem – svein.erik.kristiansen@nrnf.no

 

Bjørn Erik Rønhaug styremedlem bjorn.erik.ronhaug@funn.no

 

Ingeborg Soleng – varamedem – ingeborgsoleng@gmail.com

Administrasjonen

Frank Andersen – Daglig leder, Funn Cup, marked – frank@fkmjolner.no

 

 

Kenneth Claeson – Klubbsekretær, sportslig leder, daglig leder Narvik Stadiondrift – kclaeson@fkmjolner.no

 

Robin Bergfald – Ass. trener A-lag, trenerveileder, kommunikasjon og marked – robin.bergfald@fkmjolner.no

Stig Henriksen – Materialforvalter stig.henriksen@fkmjolner.no

Mob:90470983