Hva skjer i Mjølner nå i høst?
5 september 2021
Nesten hver dag, hele høsten er det mulighet for å se gode, artige fotballkamper på Narvik Stadion og banene rundt. Ta turen innom og ta en titt!
Dato | Dag | Tid | Hjemmelag | Bortelag | Bane | Turnering | |
06.09.2021 | mandag | 17.00 | Mjølner 2 | – | Hardhaus 1 | Jakla 2 5er C | G08 5-er |
06.09.2021 | mandag | 17.30 | Mjølner 2 (7-er) | – | Hardhaus 1 (7-er) | Sommerseth Arena Narvik 7er B | G10 7-er/5-er |
06.09.2021 | mandag | 18.00 | Mjølner (9-er) | – | Landsås 2/Brage-Trondenes | Sommerseth Arena Narvik 9-er | J14 9-er |
07.09.2021 | tirsdag | 18.00 | Mjølner | – | Hardhaus (7-er) | Sommerseth Arena Narvik 9-er | J13 9-er |
08.09.2021 | onsdag | 17.00 | Mjølner 3 | – | Beisfjord/Fagernes | Jakla 2 5er B | G09 5-er |
08.09.2021 | onsdag | 17.30 | Mjølner 2 | – | Mjølner 1 | Jakla 2 7er A | G11/12 7-er |
08.09.2021 | onsdag | 18.00 | Mjølner | – | Hardhaus/Håkvik 2 | Sommerseth Arena Narvik 9-er | G13 9-er |
09.09.2021 | torsdag | 19.30 | Mjølner | – | Medkila 2 | Narvik kunstgress | G16 11-er |
11.09.2021 | lørdag | 16.30 | Mjølner | – | Leknes | Narvik kunstgress | G14 11-er |
13.09.2021 | mandag | 17.30 | Mjølner | – | Medkila 1 | Narvik kunstgress | G16 11-er |
13.09.2021 | mandag | 17.30 | Mjølner 1 (7-er) | – | Fagernes/Beisfjord (7-er) | Sommerseth Arena Narvik 7er A | G10 7-er/5-er |
13.09.2021 | mandag | 18.00 | Mjølner 2 | – | Medkila | Sommerseth Arena Narvik 9-er | G13 9-er |
13.09.2021 | mandag | 19.00 | Mjølner | – | Kilkam/Medkila | Narvik kunstgress | 2. divisjon kvinner |
14.09.2021 | tirsdag | 18.00 | Mjølner | – | Harstad Dame Fotball | Sommerseth Arena Narvik 9-er | J13 9-er |
14.09.2021 | tirsdag | 18.00 | Mjølner 3 | – | Mjølner | Jakla 1 9-er | G13 9-er |
14.09.2021 | tirsdag | 19.00 | Mjølner 2 | – | Hardhaus | Narvik kunstgress | 5. div. Menn |
15.09.2021 | onsdag | 17.00 | Mjølner 2 | – | Hardhaus 1 | Jakla 2 5er C | G09 5-er |
15.09.2021 | onsdag | 17.00 | Mjølner 1 | – | Ballangen Gul | Jakla 2 5er B | G09 5-er |
16.09.2021 | torsdag | 17.30 | Mjølner 1 | – | Hardhaus 1 (9-er) | Jakla 1 7er | G11/12 7-er |
16.09.2021 | torsdag | 18.00 | Mjølner | – | Kilkameratene | Sommerseth Arena Narvik 9-er | G13 9-er |
18.09.2021 | lørdag | 14.00 | Mjølner | – | Landsås/HIL | Sommerseth Arena Narvik 9-er | G13 9-er |
20.09.2021 | mandag | 17.00 | Mjølner 3 | – | Beisfjord Blå | Jakla 2 5er B | G08 5-er |
20.09.2021 | mandag | 17.00 | Mjølner 1 | – | Håkvik 1 | Jakla 2 5er C | G08 5-er |
20.09.2021 | mandag | 17.30 | Mjølner 2 (7-er) | – | Mjølner 1 (7-er) | Sommerseth Arena Narvik 7er B | G10 7-er/5-er |
20.09.2021 | mandag | 18.00 | Mjølner (9-er) | – | Medkila | Sommerseth Arena Narvik 9-er | J14 9-er |
21.09.2021 | tirsdag | 17.30 | Mjølner 1 | – | Hardhaus 1 | Jakla 1 7er | J11/12 7-er |
21.09.2021 | tirsdag | 18.00 | Mjølner 2 | – | Landsås/HIL | Sommerseth Arena Narvik 9-er | G13 9-er |
22.09.2021 | onsdag | 17.00 | Mjølner 3 | – | Mjølner 2 | Jakla 2 5er B | G09 5-er |
22.09.2021 | onsdag | 17.30 | Mjølner 1 | – | Håkvik 1 (5-er) | Sommerseth Arena Narvik 7er A | J10 7-er/J10 5-er |
22.09.2021 | onsdag | 17.30 | Mjølner 2 | – | Hardhaus 2 | Jakla 2 7er A | G11/12 7-er |
22.09.2021 | onsdag | 18.00 | Mjølner 3 | – | Medkila | Sommerseth Arena Narvik 9-er | G13 9-er |
24.09.2021 | fredag | 18.00 | Mjølner | – | Kilkameratene | Narvik kunstgress | G14 11-er |
26.09.2021 | søndag | 13.00 | Mjølner | – | Skeid 2 | Narvik kunstgress | Norsk Tipping-ligaen avd 6 |
27.09.2021 | mandag | 17.30 | Mjølner 1 (7-er) | – | Hardhaus 1 (7-er) | Sommerseth Arena Narvik 7er A | G10 7-er/5-er |
28.09.2021 | tirsdag | 19.00 | Mjølner 2 | – | Ballangen | Narvik kunstgress | 5. div. Menn |
29.09.2021 | onsdag | 17.00 | Mjølner 2 | – | Beisfjord/Fagernes | Jakla 2 5er C | G09 5-er |
29.09.2021 | onsdag | 17.00 | Mjølner 1 | – | Mjølner 3 | Jakla 2 5er B | G09 5-er |
29.09.2021 | onsdag | 17.30 | Mjølner 1 | – | Bjerkvik 1 | Sommerseth Arena Narvik 7er A | J10 7-er/J10 5-er |
29.09.2021 | onsdag | 18.00 | Mjølner | – | Brage/Trondenes | Sommerseth Arena Narvik 9-er | G13 9-er |
04.10.2021 | mandag | 17.30 | Mjølner 2 (7-er) | – | Håkvik 1 (7-er) | Sommerseth Arena Narvik 7er B | G10 7-er/5-er |
04.10.2021 | mandag | 18.00 | Mjølner (9-er) | – | Skånland | Sommerseth Arena Narvik 9-er | J14 9-er |
04.10.2021 | mandag | 19.00 | Mjølner | – | Landsås/Brage-Trondenes | Narvik kunstgress | G16 11-er |
06.10.2021 | onsdag | 17.00 | Mjølner 3 | – | Ballangen Gul | Jakla 2 5er B | G09 5-er |
06.10.2021 | onsdag | 17.30 | Mjølner 2 | – | Håkvik 1 | Jakla 2 7er A | G11/12 7-er |
06.10.2021 | onsdag | 17.30 | Mjølner 1 | – | Ballangen Gul | Jakla 1 7er | G11/12 7-er |
06.10.2021 | onsdag | 18.00 | Mjølner 3 | – | Landsås/HIL | Sommerseth Arena Narvik 9-er | G13 9-er |
08.10.2021 | fredag | 17.00 | Mjølner 2 | – | Hardhaus 2 | Jakla 2 5er C | G09 5-er |
08.10.2021 | fredag | 18.00 | Mjølner | – | Stokmarknes | Narvik kunstgress | G14 11-er |
10.10.2021 | søndag | 14.00 | Mjølner | – | Harstad Dame | Narvik kunstgress | 2. divisjon kvinner |
12.10.2021 | tirsdag | 19.00 | Mjølner 2 | – | Harstad 2 | Narvik kunstgress | 5. div. |
13.10.2021 | onsdag | 17.00 | Mjølner 1 | – | Håkvik 1 | Jakla 2 5er B | G09 5-er |
13.10.2021 | onsdag | 18.00 | Mjølner 2 | – | Mjølner 3 | Sommerseth Arena Narvik 9-er | G13 9-er |
17.10.2021 | søndag | 15.00 | Mjølner | – | Ullern | Narvik kunstgress | Norsk Tipping-ligaen avd 6 |
30.10.2021 | lørdag | 13.00 | Mjølner | – | Nordstrand | Narvik kunstgress | Norsk Tipping-ligaen avd 6 |